Teslimat Süresi ve Koşulları

TESLİMAT & İADE

TESLİMAT

1. Kargo ücretimiz giyim ürünlerinde tüm Türkiye'ye 7.5₺ (yedibuçuk) türk lirasıdır. 150₺ (yüz elli) ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

2. Aksesuar,Plaj ve iç giyim ürünlerinde değişim veya iade kabul edilmez. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

3. Sipariş vermiş olduğunuz ürün, tarafımızdan en geç 7 (yedi) iş günü içerisinde SÜRAT, ARAS ve ya BYEXPRESS kargo ile tarafınıza  kargolanacaktır.

4. Ürününüz yola çıktıktan en geç 24 saat sonra tarafınıza takip numarası kargo firması tarafından sms ile size bildirilecektir.

 4.1. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda, paketiniz 2(iki) iş günü içerisinde anlaşmalı kargo firmasına ait en yakın şubeye teslim edilir. 2(iki) iş günü içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde şiparişiniz tarafımıza iade edilir. İade şiparişinizin tekrar gönderilmesi için lütfen bizimle info@iccamasiripazari.com ya da 0212 250 54 55 numaralı telefondan iletişime geçiniz. Kargo bedeli sizden yeniden talep edilecek ve şiparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza sevk edilecektir. 

5. Kargolarınızı teslim almadan önce lütfen paketinizi inceleyiniz, zarar görmüş yırtık poşetleri kargo görevlisine bildirerek kabul etmeme hakkına sahipsiniz.

6. Resmi tatil günleri, cumartesi ve pazar günü kargolama yapılmaz. Ürünün stoklarımızda mevcut olması durumunda bir sonraki iş günü kargolaması yapılır.